.

ZHUAN Масажа Табела Лист Сетови,Убавина Кревет Покрие 4 Парчиња Удобно Масажа на Телото Кревет Здолниште Лист Кадење Кревет Салон за Убавина Убавина Кревет Покрие-n 180

ZHUAN Масажа Табела Лист Сетови,Убавина Кревет Покрие 4 Парчиња Удобно Масажа на Телото Кревет Здолниште Лист

DEN 576.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

☞Функционална Масажа Каучот сет Постелнина Во Здолниште Лист Е Толку Добро Да се Скрие на Сите Ваши Предмети Под Масажа Маса, Што го Прави Вашиот Spa да Бидат Чисти И да се Среди И да се зачува простор.Сите Ваши Масла , Спа Алатки И Други Стоки Кои Се Често Користени Можат Да Бидат Скриени Под Маса Здолниште.Ќебе Е Голема И Дебела Доволно Да ги Задржи Клиентот за Приватноста И температурата на Телото. ☞Smart Микрофибер Материјал - Ние Избра Микрофибер Кој Е Лесен За Сите-сезона Употреба, Супер Меки На Допир, И Се Отпорни На дамки.Останува во Потрага Свежа Употреба По Употребата, се Мијат По миење. ☞Одлично се вклопи во нашата микрофибер масажа табела здолниште мерки.Одговара на сите стандардна големина стационарни и подвижни масажа маси, И уредно се крие нешто што треба да ги чувате под. ☞Луксуз, spa и постелнина setубави бои и едноставен дизајн ќе ја подобри целата околина на вашата соба или бања, Идеално трајни производи за комерцијална употреба. ☞Custom sizeпогоден за круг глава / Плоштад главата / Трапезоидна главата.Обновете Го Вашиот Масажа Табела Со Оваа Масажа Табела Здолниште Во Собата.Донесе Професионална И Луксузен Изглед На Вашиот клиент.Оваа Масажа Табела Здолниште Во Собата.Е Совршена Комбинација На Функционалноста И добар изглед.На Постелнина Може да Бидат Применливи во Салон за Убавина Тетоважи Спа Акупунктура Chiropractic treatments.By Дифолт, Постои Дупка За Лице Остатокот На Маса Лист.Ние Може Да Го Прилагодите За Вас, Без Кои Се Соочуваат Останатите Дупка. 4 Парчиња Сет ( Здолниште Табела Лист, Ќебе Маска, Pillowcase И Чаир Капак) Обезбеди Сите Можности За Вашите употреба.Ве молиме Овозможи 0.5-2 Cm Разлики Поради Прирачник за мерење.

Главните својства