.

Класичен Смола Биста Статуа,Аполон е грчки Римскиот Бог Биста Главата Figurine,Скулптури Оркестарот за Дома Дневна Соба Табела Б 18x11.5x31cm

Класичен Смола Биста Статуа,Аполон е грчки Римскиот Бог Биста Главата Figurine,Скулптури Оркестарот за Дома

DEN 1199.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

●【МАТЕРИЈАЛ】Направен Од 100% Висок квалитет Смола Материјал,Повеќе Нежна И Мазна,И Може да Се Избриша И Чисти.на Скулптурата Figurine Е Издржлив И Fadeless.сите Производи Се Темелно Прегледани.-вреди да се Има. ●【ФУНКЦИЈА】Оваа Смола Скица Фигурини Се Направени Со Рака,Одржлив Текстура,Тоа Не Е Лесно Да се Носат,И Флексибилност Е Многу Силна.добра Текстура,Таписерии Изработка,Совршени Детали.смола Е Тешко И Исклучително Направени.Тоа Нема да Биде Оштетен И Може да Се Перат,Носат-отпор,Отпорност На нечистотија. ●【ФУНКЦИЈА】Лесно Да се Носат И Убави Да се Одржи.големина18x11.5x31cm.широко се Користи,Таписерии Изработка,Многу Реални Дизајн,Додадете Една Убава Глетка во Вашата Соба.на Биста Статуа Figurine Декорација Не Е Само Добра Домашна Декорација,Но, исто Така, Идеален Подарок За Пријател На Свадба Или Други Посебен повод. ●【ПОДАРОК】Совршен Подарок За Себе,Семејството,Пријатели,роднини,Итн.роденден,Празник,Посебно Occasionetc И Така Натаму,Тоа Е Секогаш Совршен Подарок.одлично Да се Даде На Уметникот Како Подарок.Убаво се Прикаже Дел За Уметност Продавници,Музеи,Заводи.одлично Да се Користи Како реквизит. ●【ПАКЕТ】1 Pack На Смола Скица Фигурини.дава Инспирација За Сите Уметници Професионални Или Само почетници.Зошто Купи Занаети Скулптура?дали Постојат Било какви Занаети И Скулптури Во Вашиот Дом Кои Може да се Подобри Дома Декорација?уметности и Занаети Од Животот,Но Создаде Вредност Над Животот.тоа Е Crystallization На Мудроста На Народот,Целосно Ги внесува Креативност И Мајсторство На Човештвото,И Е Непроценливо Богатство За Човештвото.Опис : Направен Од Високо-квалитет Смола,Скулптури Figurine Е Издржлив И fadeless.- Светла Боја,Одржлив Текстура,Тоа Не Е Лесно Да се Носат,И Флексибилност Е Многу силна.- Таписерии Изработка,Многу Реални Дизајн,Додадете Една Убава Глетка во Вашата соба.- На Биста Статуа Figurine Декорација Не Е Само Добра Домашна Декорација,Но, Исто Така, Идеален Подарок За Пријател На Свадба Или Други Посебен Повод.функција : предмет Тип : statuematerial : Resin Size : 18x11.5x31cm/19.5x12x30.5cm/19x13.5x38.5cm Color : Како На Сликата show Notice : за време на Осветлувањето на Екранот,Тоа Е Нормално Да Има Боја Разлика.рачно изработени,Веројатно Со Неколку Меурчиња.рачно изработени,Може да Има 2-4mm грешка.Пакет Се Вклучени : 1 X Статуа.

Главните својства