.

Aflyko Мермер Црна Јога Мат Тренингот 1-мм Дебел Фитнес Душеци за HIIT Пилатес Кардио Вежби 71 × 26

Aflyko Мермер Црна Јога Мат Тренингот 1-мм Дебел Фитнес Душеци за HIIT Пилатес Кардио Вежби 71 × 26

DEN 959.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Природна Гума, Микрофибер, Велур.Увезени.Aflyko Јога Мат. ✈ Пакет : Јога Мат × 1 Нема повеќе изговори за да не се практикуваат Јога секојдневно, насекаде. Aflyko Јога Мат, Фитнес Тренингот Душеци за HIIT Пилатес Кардио Вежби ღ Пакет : Јога Мат × 1 & Носи Торба × 1 ღ Димензија : 71"(L) × 26"(W) × 0.04"(H) / 180cm(L) × 66cm(W) x 0.1 cm(H) ღ Материјал : Природен Каучук, Микро Велур Зошто да Изберете Aflyko Јога Мат? Природна Гума Грижа за вашата кожа, голема удобност и има силна потпора да помогне да се одржи вашата претставуваат Совршен Дебелина Одлично за луѓе кои се испотени дланки и стапала за време на поинтензивни практики Исклучително мала тежина Само 1.9 кг, постои носи торба како подарок за вас за да ја зачувате Aflyko јога мат Foldability & Компактна Лесно да се свитка и тоа е само фино да се фрли во чекираниот торбата или куферот да патуваат со Лесно се Грижи Тоа е во РЕД да се користи машина за миење и совршен за вас или за чување на тој навива дома или свитканите на патување Совети за Користење на Aflyko Јога Мат ♡ Само се одвиваат тоа и можете да почнете да го користите веднаш. ♡ Aflyko јога душеци може да издаде безопасни мирис кога прв одвитка. Со тоа лежи надвор на воздух надвор за неколку часа или неколку дена пред употреба ќе биде голема. ♡ Не ја напушти мат изложени на директна сончева светлина.Им овозможи на јога мат, да се исуши пред да тркалајќи. ♡ На Aflyko Јога Мат е тенка, но има многу зафат.Може да се стави дополнителни влошки под вашите дланки и колената. Она Што Го Гледате Е Она Што Ќе Добиете За! ❤ Мало боја разликата е прифатлив заради следење на варијација. ❤ Уживате во секој момент!.

Главните својства