.

Hysagtek Плетење Капчиња Алатки Додатоци Игли Бод Носители Маркери Unpicker Капчиња Дополнителен Комплет со Складирање Кутија

Hysagtek Плетење Капчиња Алатки Додатоци Игли Бод Носители Маркери Unpicker Капчиња Дополнителен Комплет со

DEN 1716.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Практична Плетење Комплет : Капчиња куки во собата може да сплетам облека, обувки,ќебиња и играчки за бебиња.За секој производ или цел проблеми,ние ќе ви одговори со врвен сервис.Совршен за полнење за почетници, за дома, на патување, итен случај,одговара за сите.Преносни и Лесен за Користење : Нашата капчиња додатоци содржи поголемиот број на корисни предмети што треба во основните плетење додаток за полнење.Практична Плетење Комплет : Капчиња куки во собата може да сплетам облека, обувки,ќебиња и играчки за бебиња.Лесен За Употреба Не мора машината да се користи, за оние кои се брзи,во движење поправки одлична за исчезнати копчиња,искинале шевовите,итн.Нашите капчиња додатоци содржи поголемиот број на корисни предмети што треба во основните плетење додаток за полнење.Нашите капчиња додатоци содржи поголемиот број на корисни предмети што треба во основните плетење додаток за полнење.Мала големина и лесни, воопшто не заземаат многу простор.Пријатели може да го направи плетење заедно, можат да учат деца или внуци рачно производство,уживаат crocheting време.Кутија Големина 13.За секој производ или цел проблеми,ние ќе ви одговори со врвен сервис.Тоа е одлично за DIY carft.Некои бојата на плетење додатоци може да биде случаен.

Главните својства