.

Стерео мини Бас Шарени Десктоп Компјутер Звучници USB Напојување Жичен Звучник - Црна

Стерео мини Бас Шарени Десктоп Компјутер Звучници USB Напојување Жичен Звучник - Црна

DEN 1980.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Широк Компатибилност : Десктоп КОМПЈУТЕР, лаптоп, ДВД, ТВ, мобилен телефон, таблет, PSP и други аудио уреди.Усвојување на жица контрола на дизајнот, обемот и светлината сите може да се прилагоди.Мала Про Аудио Технологија Јазик се Користи Заштитен DSP да Испорача Големи Звук.Спецификација : Brand Name : SADA Боја : Црна /Бела Суб Звучници Димензија : 70x80x105mm Режим на Конекција : 3.5 mm Аудио Џек Фреквенција Одговор Опсег : 40 Hz-20k Hz Излезна Моќност : 3 W Сигнал-за-noise Ratio : ≥65db Напојување на Владата : USB Напојување Карактеристики : 1. USB напојување со струја, заштеда на Енергија и Безбеден и сигурен. 2. Шарени дише led светла 2. Супериорен квалитет на звукот, Уживајте во вашата музика преку dual високи перформанси звучникот.Обезбедува зголемена јасност и верност. 3. Стабилен и undistorted бас звук ефект со стерео звук околината. 4. Естетски и исклучителен дизајн, Лесен и пренослив, Удобен за носење. 5. Широк Компатибилност : Десктоп КОМПЈУТЕР, лаптоп, ДВД, ТВ, мобилен телефон, таблет, PSP и други аудио уреди. 6. Усвојување на жица контрола на дизајнот, обемот и светлината сите може да се прилагоди. 7. Мала Про Аудио Технологија Јазик се Користи Заштитен DSP да Испорача Големи Звук Пакет се Вклучени : 2 x Звучници со Кабел 1 x Прирачник за Корисникот.

Главните својства

Brand Name:
SADA Color