.

Новороденото Бебе Момче Облека Младата Romper Daddys Момче Кавер-Облека Панталони Поставите 3PCs

Новороденото Бебе Момче Облека Младата Romper Daddys Момче Кавер-Облека Панталони Поставите 3PCs

DEN 239.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

100% Памук.Увезени.Предвремени затворање.Машина За Миење. ❤ Материјал : DIERAY новородено бебе момче девојче облека со цел да се обезбеди здравјето на бебето е направен од високо-квалитет ткаенини,многу меки и удобни,само да го донесе најдоброто искуство на бебето. ❤ Симпатична дизајн : Ова Бебе момче облека употреба кул маскирни бои да се направи вашето бебе изгледа многу индивидуални.Истовремено, зборовите "Татко е Момче" се испечатени на врвот, кој е добар израз на љубовта, за семејството и Предвремени затворање погодно и леснотија во менување на бебето пелена. ❤ Подарок за вашето бебе : Совршен за пикник, партија, фестивал, photoshoot, или каква било друга надворешна активност.Дали бебето да носи овие бебе облека во затворени простории или на отворено може да донесе удобно искуство на бебето. ❤ Големина за бебе момче тимови : Погоден за новороденче, 0-3 Месеци 3-6 Месеци, 6-9 Месеци 9-12 Месеци. ❤ Она што Ќе Добиете за : 1 x Блузи + 1 x Панталони + 1 x Капи.

Главните својства