.

Миризливи Свеќи,за Дома, Флорални Дизајн Лимон Овошје Суво Цвеќе Миризлива Свеќа со Подарок Кутија и Не Само (Сушени Цвет Свеќа со Подарок Кутија)

Миризливи Свеќи,за Дома, Флорални Дизајн Лимон Овошје Суво Цвеќе Миризлива Свеќа со Подарок Кутија и Не Само

DEN 283.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ние сме посветени на обезбедување на висок квалитет на производите и ќе преземе целосна одговорност.ГОЛЕМИНА на&ТРАЈНИ ВРЕМЕ : се Одржи за 30~35 часа на горење, со вас да долга-трајни сензорни патување со олово-слободен памук фитил и волшебно flowery соја восок, отфрлајќи вашиот замор и трезвено вашето расположение.Луксузен flowery мирис може да го смири вашиот нервен ,подигне вашиот дух и додадете атмосфера во вашиот простор.Горат чисти без никакви штетни токсини ,сите природни соја восок, вегетаријанци, суровост-слободни и biodegradable.ЗОШТО да ИЗБЕРЕТЕ&РАЗЛИКА : Суво цвеќе миризлива свеќа е исклучителна работа на уметноста,која е комбинација на цвеќиња со соја восок.КВАЛИТЕТ и УСЛУГА : Миризлива свеќа е еден од нашите најдобри производи ,нуди луксузен искуство со деликатна мириси за забулвам во прекрасен ardor&домот,исклучителна декорација за вашиот сладок дом.Тоа ќе биде идеален пријател за запознавање,капење,читање,пишување,чекалницата дреме,итн.Горат чисти без никакви штетни токсини ,сите природни соја восок, вегетаријанци, суровост-слободни и biodegradable.МИРИЗЛИВИ&МАТЕРИЈАЛ : Овој дом миризлива свеќа е направена од 100% природни соја восок и handpick исушени цвеќиња.Луксузен flowery мирис може да го смири вашиот нервен ,подигне вашиот дух и додадете атмосфера во вашиот простор.КВАЛИТЕТ и УСЛУГА : Миризлива свеќа е еден од нашите најдобри производи ,нуди луксузен искуство со деликатна мириси за забулвам во прекрасен ardor&домот,исклучителна декорација за вашиот сладок дом.Мирис може да биде пуштен веднаш и нека уживаат во блажен ароматични атмосфера.Секој производ поминува низ повеќе процеси пред конечното demoulding и презентирање.

Главните својства