.

Решетката Компатибилен Со 2015-2020 GMC Yukon XL, Denali Стил на Предната Решетка Решетка Guard Замена ABS Сјај Црна од страна на IKON MOTORSPORTS, 2017 2018 2019

Решетката Компатибилен Со 2015-2020 GMC Yukon XL, Denali Стил на Предната Решетка Решетка Guard Замена ABS Сјај

DEN 2258.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Компатибилен со 2015-2020 GMC Yukon s најде на високо крајот луксузни возила како што се Ролс Ројс и Bentleys.Кој отворена мрежа дизајн да им се помогне со проток на воздух.Дава агресивен изглед.Спортски дизајн кој изгледа одлично и за off-road трки и возила.Промовира max проток на воздух, со отворена мрежа дизајн.Во Ikonmotorsports, ние нудиме различни резервни т бара никакви модификации.

Главните својства