.

Миризлива Свеќа Подарок Сет за Жени, 4 Пакет Преносни Патување Соја Восок Миризлива Свеќа, Долготрајни Миризливи Ароматерапијата Свеќа Подарок за Денот на Благода?

Миризлива Свеќа Подарок Сет за Жени, 4 Пакет Преносни Патување Соја Восок Миризлива Свеќа, Долготрајни Миризливи

DEN 818.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Тоа е одличен подарок за вашата сопруга, мајка, девојка, пријатели.Запали свеќи за Божиќ партија, нека вашиот дом исполнет со убав парфем да созд топол, пријатен и посилни Божиќ атмосфера.Никогаш не грижете се за тоа што да им даде подароци,овие миризливи свеќи се вашиот најдобар избор.Ве молиме да се стави надвор свеќа кога ќе ја напуштат земјата.Husgo ни Миризливи Свеќи Подарок Сет,4 Мириси Направени од 100 Percent Природни Соја Восок за да се Смири Емоциите, го Намалите Стресот и да Спијат Сида.На восок од свеќи се долготрајни свеќи, горење време трае 25-28 часа по можете.Долго Време Трае Можете да го осветли свеќи за време на вечера, состаноци, работа, или за капење.Идеален подарок за роденден, Денот на Вљубените, Денот на Мајката.Восок тежини по свеќа : Нето тежина : 4 унци.Тема : Природно Соја Восок од Свеќи Ароматерапијата свеќи се направени од соја восок, кој се поздрава и полесно да се изгори.4 унци на свеќа, мерки 2.【4 Пакет Миризливи Свеќи Поставени】 : соја свеќи пакет доаѓа во 4 пријатни мириси, вклучувајќи и Сл, Лимон, Flavender, Пролет Вкус.

Главните својства