.

Yountor, 100 Парчиња Вештачки Цвеќиња за Лебдечки Свеќи Централен Сребро Цвет Додатен Мини Вазна Спојници Пополнување Лебди Свеќи Пополнување Цвет за Партијата Дом Таб

Yountor, 100 Парчиња Вештачки Цвеќиња за Лебдечки Свеќи Централен Сребро Цвет Додатен Мини Вазна Спојници Пополнување

DEN 239.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : ќе добиете 100 парчиња сребро вештачки цвеќиња за лебдечки свеќи централен, доволна количина за да ги задоволат вашите различни секојдневна употреба.Можете да додадете 2 или 3 цвет мини свеќи пополнување на вашиот свеќа, тие ќе изгледаат живописни и убава.ARTIFICAL ЦВЕЌИЊА ЗА ЛЕБДЕЧКИ СВЕЌИ CENTERPIECES : Овие мини сребро цвет додатен вештачки цвеќиња за лебдечки свеќи централен се изработени од квалитетна пластика.Тие се издржливи во употреба и нема да исчезнат лесно, вода ќе останат чисти во секое време.СООДВЕТНА ГОЛЕМИНА : Секој мини сребро цвет додатен е 6in/15cm долго и 2in/5cm широк како што е прикажано на сликата.можете да свиткана овие мини сребро цвет додатен, тие нема да се скрши лесно.Сребро цвет додатен со соодветна големина, ќе направи вашата декорација работа полесно и се лесни за чување.МИНИ СРЕБРО ЦВЕТ ДОДАТЕН ДЕКОРАЦИЈА : Мини лебди свеќи пополнување цвет има светла живописни сребрена боја, со малку сјајна.Можете да DIY со вашите пријатели или семејството.Тие ќе бидат голема и убава embellishments на вашиот занает.ШИРОКА ПРИМЕНА : Мини сребро цвеќе е одлична декорација за лебдечки свеќа, можете да ги користите како декорација на свадба партија , фестивалот како Божиќ, ноќта на Вештерките, денот на благодарноста, годишнина, Денот на Вљубените и др.Сребрен мини сребро цвеќиња се исто така голема вазна спојници. 100 Парчиња Вештачки Цвеќиња за Лебдечки Свеќи Централен Цвет Додатен Мини Вазна Спојници Пополнување Лебди Свеќи Пополнување Цвет за Партијата Дом Табела Свадба Вазна Спојници (сребрена).

Главните својства