.

54 Expdite Современите Индустриски 3 Сечилото Затворен Отворено Тавански Вентилатор со Светлина, LED Далечински Управувач Бронза Кафена и Бела Дифузна Влажна Оценет за ?

54 Expdite Современите Индустриски 3 Сечилото Затворен Отворено Тавански Вентилатор со Светлина, LED Далечински

DEN 9599.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 54" сечилото век, 13 степен сечилото на теренот. 153 x 10 DC мотор.Крошна е 6" широк x 2 1/4" висока.Интегрирани 16 вати LED светло. 1,550 lumens. 3000 K боја температура. 90 CRI.Бронза заврши моторни и крошна.Три бронзени заврши ABS ножеви.Бела diffuser над светлина.Номинална за употреба во влажни локации, како што се опфатени тремови и patios.Исто така, може да се користи во затворени простории.Доаѓа со целосна функција рачен далечински управувач со ѕид заградата. 6" downrod вклучени.Фан висина е 12" таванот до ножеви, 14 3/4" таванот до долниот дел на фан (со 6" downrod).Елегантни и модерни, ова 54" тавански вентилатор, е претставен од страна на Каса Vieja Expdite колекција.Бронзени заврши моторни и спарувањето бронза заврши ABS ножеви форма чисти линии кои центар на вентилаторот е било простор за живеење.Номинална за употреба во влажни локации, овој дизајн, исто така, има LED модул со бела diffuser да обезбеди дополнителни осветлување, ако е потребно.Вклучен рачни далечински управувач завршува во собата.

Главните својства