.

Дизајн На Куќа 502872 2 Светлина Внатрешна/Надворешна Таванот Светлина, Црна

Дизајн На Куќа 502872 2 Светлина Внатрешна/Надворешна Таванот Светлина, Црна

DEN 1051.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Одликувајќи се со црна полипропилен заврши и матирано стакло.ИЗРАБОТЕНИ ОД ЧЕЛИК.Емитуваат само доволно светлина за лесен влез во вашиот дом или куќа.Суптилни детали и светол финиш го осветлуваат вашата пред тремот или назад палубата.Мерки 10.5-инчи од 5,5-инчи.Доаѓа со 10-годишна ограничена гаранција.Опис на производот Дизајн Куќа 502872 2 Светлина Внатрешна/Надворешна Таванот Светлина поздравува вашите гости на вратата со мека, повикувајќи сјај.Одликувајќи се со црна полипропилен заврши и матирано стакло, овој плафон планината светлина има суптилни криви детали и во сенка кутија дизајн.Малите градежни ќе се емитуваат само доволно светлина за лесен влез во вашиот дом или куќа без надмоќна отсјај.Со суптилни детали и светол финиш, го осветлуваат вашата пред тремот или назад палубата со овој тела.Мерење на 10.5-инчи од 5,5-инчи, оваа светилка натпревари тула, камен, дрво ламперија или алуминиум обвивка.Оваа светлина користи (2) 60-вати медиум база блескаво светилки и е оценет за 120-volts.УЛ наведени и УЛ одобрен за влажни средини, оваа планината светлината останува светла во тешките временски услови.Координирање на вашиот дом со тела и мебел од Дизајн на Куќа за собирање за комплетен изглед.Дизајнот Куќа 502872 2 Светлина Внатрешна/Надворешна Таванот Светлина доаѓа со 10-годишна ограничена гаранција кој ги штити против дефекти во материјалите и изработката.Дизајн на Куќа нуди производи во повеќе дома декор категории вклучувајќи осветлување, таванот фанови, хардвер и водоводни производи.Со години практично искуство, Дизајн на Куќа разбира секој аспект од дома декор индустрија, и се посветува себе за обезбедување квалитет на производите низ дома декор спектар.Обезбедување на вредност на нивните клиенти, Дизајн на Куќа користи водечка индустрија на малопродажба решенија и иновативни програми.Дизајн Куќа е посветена на обезбедување на високо квалитетни производи за вашиот дом проекти.Од Производителот Флеш отворено таванот планината со црн финиш.

Главните својства