.

SteelSeries Arctis 3 Сите-Платформа Игри Слушалки за PC, Playstation 4, Xbox Еден, Nintendo Прекинувач, VR, за Android и iOS - Соларни Црвено (Продолжува)

SteelSeries Arctis 3 Сите-Платформа Игри Слушалки за PC, Playstation 4, Xbox Еден, Nintendo Прекинувач, VR,

DEN 2879.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Оваа Заверена Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refurbishing процес вклучува функционалност тестирање, основните средства за чистење, инспекција, и пакување.Производот бродови со сите релевантни додатоци, минимум 90-ден гаранција, и може да пристигне во генерички кутија.Само одберете продавачи кои ја одржуваат високи перформанси бар може да понуди Заверена Обновена производи .Дизајниран за насекаде, каде што игра, со извонреден звук, комфор и стил на сите гејминг платформи.Ексклузивно Clear Cast микрофон испорачува студио-квалитет на чистина на глас и позадина отстранување на бучавата.S1 говорникот возачи се конструирани да се произведе детални, избалансирани soundscape со ултра-ниска дисторзија, за игри, музика, филмови и повеќе.Arctis слушалки функција атлетика-инспириран перформанси ткаенина Air Weave уво перници и ски очила суспензија headband за траен удобност.Дизајниран за било која игра, со извонреден звук, комфор и стил на сите платформи Ексклузивни clearcast микрофон откаже од буката во позадина и обезбедува квалитет чистина на глас S1 е говорник возачи се дизајнирани за да се произведе детални, балансиран звук со нарушување, за игри, музика, филмови, и многу повеќе.Arctis слушалки функција атлетика-инспириран перформанси ткаенина Airweave уво перници и суспензија headband за скијачки очила за долготрајна удобност Arctis Слушалки Освои Red Dot Награда за Дизајн, Том 's Guide to PC' s "Best Gaming Слушалки, Издавачот Избор Списание Воопшто, и Nerd Реактор Вели," Најдобри Слушалки Некогаш сум ја Користат за Игри " Вклучени во Кутија : Steel Series Arctis 3 Сите-Платформа Игри Слушалки Заверена Реновиран, Слушалки.

Главните својства