.

Џулијан Edelman New England Patriots Супер Боул LIII Шампионите Bobblehead МАК

Џулијан Edelman New England Patriots Супер Боул LIII Шампионите Bobblehead МАК

DEN 2399.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Џулијан Edelman.New England Patriots.Ограничено Издание. 8 инчи висок.Сосема Нов во Оригиналната Кутија.Џулијан Edelman New England Patriots Супер Боул LIII Шампионите Bobblehead МАК.Ограничено Издание Bobblehead сосема нов во оригиналната кутија.

Главните својства