.

200pcs 3мм Дупка Мешани Бои Круг Отворот Scrapbooking Картичка Занает Комплет E101

200pcs 3мм Дупка Мешани Бои Круг Отворот Scrapbooking Картичка Занает Комплет E101

DEN 215.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Големината На Обликот : 5mm (13/64").Големина На Дупка : 3мм (1/8").КОЛИЧИНА : 200 парчиња.Не Grommets Треба.Боја : Мешана Боја.Големината На Обликот : 5mm (13/64"), Големина На Дупка : 3мм (1/8"), Конор : Мешани, КОЛИЧИНА : 200 парчиња, Без Grommets треба, промет на Големо на располагање.

Главните својства