.

11 Парчиња Светат во Темница Гејмер Ѕид Decals Налепница Игра Момче Деца Видео Декор Блескав Налепници за Таванот и Ѕидот Игри Налепници Декорација Спална соба Playroom Дн

11 Парчиња Светат во Темница Гејмер Ѕид Decals Налепница Игра Момче Деца Видео Декор Блескав Налепници за Таванот

DEN 1281.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

Пакет содржина : има 4 листови светат во темница игра ѕид decals; големината на секој лист на ѕид налепница, што е за 11 x 11,8 инчи; На декоративни налепници содржат изобилство игри играчки обрасци, вклучително и 1 x гејмер момче, 4 x игра влошки, 1 x глувчето, 1 x конзола за игри, 1 x игра машина, 2 видови на 'гејмер' зборови, и 1 x вчитување шема, 11 парчиња вкупно.Квалитет на материјалот : усвоен прозрачна ПВЦ материјал, блескав ѕид decals се безбедни за употреба; боја е прикажано на сликата во текот на денот и блескав ефект е зелена во текот на ноќта; Овие игри ѕид налепници се лесно да се залепи, и кора од ѕидот површина по се разнесени со фен за коса.Блескав ѕид налепници : млади момчиња и млади ќе сакаат да ги красат нивните соби со овие гејмер ѕид decals, бидејќи на светлосен ефект и игра тема одликувања; Таму ќе бидат различни визуелни искуства во текот на ноќта.Широк апликации : светат во темница гејмер decals се правилно да го украсите дете соби, спални соби, e-спортски соби, дневна соба, и игра тема партија итн.; На блескав игра decals емитираат зелена осветлување во темнината, создавање на сосема и удобна атмосфера.Децата претставува : за момчиња, блескав темен ѕид decal е потребно кул декорација за ornamenting спалната соба или playroom; Можете да уживате во процесот да ги красат соба со децата и тинејџерите.Овие светлечки игри ѕид налепници се од суштинско значење за младите игра играчи.Тие може да објавите игра ѕид decals насекаде каде што сакате како спалната соба, e-спортска сала, и playroom, која ќе понуди гејмер реална сцена искуство.На playroom игра decals се водоотпорни и сигурен, така што овие ѕидни украси не се лесно да се деформира или исчезнат.Бидејќи добри само-лепило stickiness, игри налепници може да биде вметнат на ѕидот добро, но тие не ќе остави трага, откако ќе лупам исклучи нив.Карактеристики : Материјал : блескав ПВЦ Боја : како што е прикажано на сликата Големина : околу 11 x 11,8 инчи (секој лист) Пакетот вклучува : 4 Листови на ѕид decals Белешки : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.

Главните својства