.

XHE Јога Мат 183X100CM 8ММ Велур Јога Душеци Задебелување на Проширување TPE Не се Лизга Пилатес Вежба Мат Гимнастика Танц Подлога за Почетник Фитнес Вежби Мат (Боја : A)

XHE Јога Мат 183X100CM 8ММ Велур Јога Душеци Задебелување на Проширување TPE Не се Лизга Пилатес Вежба Мат Гимнастика

DEN 719.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

[Неограничен вежба] Погоден за мулти-цел фитнес, нема потреба да се носат чевли.Многу погодна за почетниот јога studios.Тоа може да се користи во јога поза, Пилатес, медитација, која се протега вежба, светлина аеробна вежба или друга програма за вежбање.Погоден за повеќето подни површини. ★Помогне на beginer да се направи јога повеќе стандард и полесно,да се Добие здрав јога мат за себе,Добро мат за дома обука,Најдобриот подарок за јога љубовници. ★Материјал : површинскиот слој е направен од велур и материјални, не се лизга, пот-абсорбента, дише; долен слој : TPE. 8мм задебелена перница тело, шок апсорпција. ★Не се лизга Јога Мат : Специјален дизајн Тепих се направи Спортската Салата Фитнес Опрема голем зафат и се лизга бесплатно,дури и ако пот многу,Не се лизга на дрво кат, плочки на подот, цемент подот. ★Висока густина еко-пријателски материјал, премиум мат удобно перници ' рбетот, колковите, колената и лактите на тврди подови додека ви држи избалансиран.Погодна за внатрешна и надворешна употреба, овие трајни јога душеци се лесно да се инсталира, брзо да се расплетува, и што е најважно, тие може да се постави рамно на подот без виткање на рабовите.Опис : име на Производ : Јога Mat Material : Површината + TPEThickness : 8mm Size : 100*183 cm/39.4*72 inch Features : Не се лизга, со силен стисок, и абење отпор, да се стави крај на скриени опасности предизвикани од скршено body Package се Вклучени : 1 X Јога mat1. Добредојдовте на нашата продавница, ние секогаш сме подготвени да ви обезбедиме квалитетни производи.2. Во нормални услови, ние ќе брод во рок од 1-3 дена, времето за испорака е 15-20 дена ,ако не можете да примате стока по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.3. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил,ние ќе ви одговориме во најкраток ние ја примите вашата e-mail.Answer : ___________________________ Note : ☆Само продаде јога мат, не вклучувајќи decoratives.☆Сите наши производи се направени во вид.Поради разликата во стрелаштво светлина и да се прикаже, тоа е нормално за малку боја разлика.☆Поради различни мерење алатки и мерни методи, големината на податоци има од 1 до 3 см грешка е нормално, ве молиме да се разбере ви благодариме.☆Ве молиме проверете ги бојата и големината пред да го купат.

Главните својства