.

К-25 Вафли Бања Лист, 65x33, крупните, Ултра Абсорбента, Брзо Сушење, Мека Памук, Лесни, k25 Лос Анџелес Бања Крпи (Бања Лист, Ванила)

К-25 Вафли Бања Лист, 65x33, крупните, Ултра Абсорбента, Брзо Сушење, Мека Памук, Лесни, k25 Лос Анџелес

DEN 1656.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

ВРХОВНИОТ ABSORBENCY & БРЗО се ИСУШИ : спасува минути на вашиот живот - сува вашата кожа и коса во еден помине.Тоа soaks до водата како супер сунѓер.И, суши себе побрзо на преградата меѓу користи.Благодарение на гигант вафли ткаат дизајн, крпи може да "здив" и сува супер брзо, дури и кога е укината.Ова, исто така, помага во спречување на бактерии раст, mildew и stinky крпа мириса заеднички за влажни крпи дека сува засекогаш.ЕКСТРА ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ : Pls се однесуваат на големината на табелата за да го откриете уникатните екстра големи димензии.Дури и рачни крпи можат да се користат како компактен бања крпи., ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛА : Бања Лист - 65x33 во, Бања пешкир - 54x27 во Рака крпа - 30x16 во, се СООЧУВААТ со крпа (алишта) - 13x13 во.УЛТРА МЕКА & ЛЕСНА : Сите крпи ќе се намали малку со формирање на дополнителни длабоко саќе џебови по миење доведување ќе крајната мекост што го заслужуваат.Се мијат, по миење, по миење.Кога влажни тие ќе се вратат во нивната оригинална големина, така што тие не се всушност смалуваат - тие само се продлабочат во саќе џебови.Екстра големи вафли ткаат дизајн создава меки изглед, но крпи се супер лесен.Трае помалку простор во вашиот плакар.ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ : Сите крпи се OEKO-TEX Стандард 100 заверена текстил, што значи слободни од штетни нивоа на хемиски супстанции.Направен од најдобрите 100% природен памук.Заштедите вода да се перат секој ден и поминуваат многу помалку време во фен.Совет : за да Се ослободи од старите меки дебели крпи кои користат тони на енергија.КУКА : Уморни од вашиот крпи паѓа на јадица?Имаме ви се покриени!За ваша погодност, ние додава етикетата-кука, ако сакате вашиот крпи да се откажам убаво без да се оштети и да се задржи крпи исклучите бања соба кат.

Главните својства