.

TLLDX Мини Авиони Модел Воени Предмети Креативна Куршум Школка Обвивка во Облик на рачно изработени Метал Уметнички дела за Деца Божиќ Божиќ Дома Декор Подарок -DX2040

TLLDX Мини Авиони Модел Воени Предмети Креативна Куршум Школка Обвивка во Облик на рачно изработени Метал Уметнички

DEN 618.48

Износ
Во форма достапна за нарачката

Модел : должина x ширина x висина : 9.5*4.5*6cm .модел скулптурата е дар на избор за собирачи.Составот на креативните куршум обвивка е добар подарок за оние кои сакаат новитет.Материјал : Алуминиум симулација куршум обвивка.Површината е галвански да се направи производ повеќе рафинирано.Electroplating зголемува отпорност на корозија на метали, ја зголемува цврстината, спречува да се носат, ја подобрува мазност и отпорност на топлина, и естетски префинета површини.Форма : На прекрасен изглед создава прекрасен поглед.Подароци : Ќе обезбеди совршен подарок за вашите пријатели, семејство или себе си, и да додадете богатство на богатството на уметноста колекција да го прослават било какви посебни и скапоцени моменти на housewarming, годишнина, роденден, ангажирање или живот.Погоден за внатрешна декорација : спална соба, дневна соба, учење, итн.Модел : должина x ширина x висина : 9.5*4.5*6cm .модел скулптурата е дар на избор за собирачи.Составот на креативните куршум обвивка е добар подарок за оние кои сакаат новитет.

Главните својства