.

Lumoonosity Планета Неонски Знак, USB Напојува Планета Светлината Led Неонски Знаци со On/Off Прекинувач, Планетата Led Знак за Ѕид Оркестарот, Естетски Виси Сатурн Неонски Све?

Lumoonosity Планета Неонски Знак, USB Напојува Планета Светлината Led Неонски Знаци со On/Off Прекинувач, Планетата

DEN 1732.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Удобен и Лесен за Употреба : планетата ноќ светлина доаѓа со лесен за користење За вклучување/Исклучување.Ова обезбедува брзо вртење на неонски светла и исклучување, без приклучување во/излез USB кабел.На Lumoonosity Боја : неонски планета знак користи премиум сина и розова Led диоди да се направи живописни бои и да се светло стојат во темнината на ноќта.Широко Апликација : предводени Од планетата е совршен за дома декор и на ѕид уметност да се создаде забава и жива амбиент во вашата спална соба, дневна соба, игри соба, и децата, тинејџерите, девојки, бебе соба.Додадете нешто посебно да атмосферата за настани како што се роденден, денот на вљубените, ноќта на Вештерките, Божиќ, предлози, вечера партии, претстави, свадби или на било која партија.Лесен за Инсталација : Каже збогум на дупки, марки на вашите ѕидови.Вклучени лепила помогне да се одржи неонски led знак силна и да ја задржите вашите ѕидови гледа убаво.Грижете се-Бесплатно 12-месеци Гаранција : Нашите LED Сатурн неонски знак доаѓа со 12-месечна гаранција и животниот век на техничка поддршка.Нашата служба за корисници тим ќе одговори на вашите пораки во рок од 24 часа.

Главните својства