.

NOTCHIS 50PCS Бела Варијабилна Бисери Монистра за Вазни, Без Дупка Нагласи Бисер Мушка Вазна Спојници за Centerpieces, 30мм, 20mm, и 14mm, DIY Вашите Свадби, Бебето Тушеви, Роденден Centerp

NOTCHIS 50PCS Бела Варијабилна Бисери Монистра за Вазни, Без Дупка Нагласи Бисер Мушка Вазна Спојници за Centerpieces,

DEN 227.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Просечна вазна големина 4" x 10" добра сума е 15-25 парчиња.Драги Ценети Купувачи, да се Создаде привлечен лебди бисери centerpieces за вашиот посебен ден!Изненади вашето семејство, пријатели и гости!Овие бисери монистра користете уникатна полирање и осветлувајќи технологија.Ве молиме да се чувствуваат слободни да го користите Q&функција да се постави прашање.25"d), 14 голем (20mm/0. 1 L/1 четвртиот/32oz на вода : 1.75"г) и 32 медиум (14mm/0.Тие ќе се зголеми за 18-20mm големина во вода.П : која е нашата политика на враќање?A : 100% Пари Гаранција за враќање на : може да добиете брзо, без да се расправаме наплата.Тие ќе се зголеми за 18-20mm големина во вода.П : Како да купат вода гелови?А : ве Молиме пребарување на : Notchis Вода Гелови.Или да не се прелива вода во вашиот вазна.Ве молиме контактирајте не за било каква подготовка прашања, консултации потреби.Ве молиме имајте во предвид : Бисери не плови без транспарентни вода гелови.Материјал : Faux Бисер Спецификации : Бела Бисери Големина : 4 џамбо (30мм/1. 50 бисери може да ги красат за 2-3 4" x 10" големи вазни.5 tsp монистра 64oz на вода : 3 tsp монистра 1 за галон на вода : 5 tsp монистра П : Како многу бисери ќе треба да ги красат 2 вазни?A : Тоа навистина зависи од големината на вашиот вазна.75"г) и 32 медиум (14mm/0.25"d), 14 голем (20mm/0.55"d) бисери. 18-20mm гел монистра да може ефективно да се одржи џамбо бисери.

Главните својства