.

3-Pack Хидро Дихтунзи Печати Замена за Хидро Колба Широк Устата Флип Капак Капа BPA-FREE Гумена Тапа

3-Pack Хидро Дихтунзи Печати Замена за Хидро Колба Широк Устата Флип Капак Капа BPA-FREE Гумена Тапа

DEN 479.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Совршена замена дихтунзи за вашиот Хидро Колба широк устата флип капак.Дихтунзи се и BPA FREE и TOXIN СЛОБОДНИ.Одговара на Хидро Колба бренд Широк Устата Флип Капак само, не за било кој стандарден устата капак или слама капак.Престанете со користење на оштетени или течни дихтунзи.Заштедите пари со нашиот Замена Дихтунзи, вие не треба да купат нов флип капак, само да добијат нов сет на дихтунзи и вие никогаш не ќе го снема.Забелешка : Овие трети лица, замена на пломби, не оригиналниот Хидро Колба производи.Пакет содржина : 3 x Хидро Колба Заптивка.

Главните својства