.

Бизнис Извор Хартија Во Ролни Празно Приемот Форма (28625)

Бизнис Извор Хартија Во Ролни Празно Приемот Форма (28625)

DEN 1058.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Висок-квалитет, lint-бесплатен материјал дава одлична читливост.Крајот-на-се тркалаат индикатор спречува неочекувани исцрпување.Лесен-за-користење дизајн овозможува брзо, едноставно се тркалаат Замена. 100/Картон.Еден-ply ролни се идеални за употреба во калкулатори, додавајќи машини, и каси.Квалитетот lint-слободен ролни се направени со бела, долга-трајни хартија.Секоја тек е крајот на ролна индикатор.

Главните својства