.

HOTT CD711T Батерија Bluetooth Пренослив CD Плеер за Домашни Патување и Автомобил со Стерео Слушалки и Анти Шок Заштита-Бела

HOTT CD711T Батерија Bluetooth Пренослив CD Плеер за Домашни Патување и Автомобил со Стерео Слушалки и Анти

DEN 2159.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Анти-шок Заштита : Овој мал Walkman cd плеер е дизајниран со Анти-шок Заштита, која обезбедува стабилни аудио искуство кога се движат со до 45 секунди анти-прескокнете заштита за Цд-а и 120 секунди анти-прескокнете заштита за MP3s.Тоа е лесно да се носат каде и да одите, па можете да уживате во вашата омилена музика каде и да сте.Ова CD player tolerates умерена шокови, сепак сериозни влијанија ќе го прекинува текот на своето работење.Не се препорачуваат за трчање или енергични активности.Bluetooth V5.0 предавателот : безжичниот CD player обезбедува брз и стабилен Bluetooth конекција и може лесно да биде поврзан со Bluetooth слушалки или звучници.Овој лесен лични Bluetooth CD плеер ќе ви овозможи да ја слушате вашата омилена музика каде и без слушалки.Bluetooth cd player, исто така, поддржува ПОМОШЕН конекција со други аудио уреди преку 3.5 mm аудио влез.Високо-Квалитетен Опкружувачки Звук : HOTT walkman употреба HIFI технологија за декодирање и најновите напредни чип, висок проток и земање мостри стапка поддршка HIFI lossless квалитет на звукот.Целосно компатибилен со стерео earbuds.Нуди пет поставки на звукот : BBS, Поп, Џез, Рок и Класичната. 3.5 mm аудио влез (ПОМОШЕН) се поврзува со други уреди, како што се јазик или автомобили. 1000m Ah Батерија : преносни лични CD плеер доаѓа со 1000mh литиум батерија обезбедување енергија за околу 7 часа по целосно наполнета и играње на средна јачина.Не бара АА батерии или постојан надворешен извор на енергија.Вклучен USB кабел обвиненија тоа целосно во околу 3 часа.Преносни и удобен, може да се носи насекаде.Вкупно Задоволството на Клиентите Гаранција : 20 години на професионална аудио производство искуство, HOTT е посветена на обезбедување висок квалитет, висока верност пренослив CD-плеери.Имаме изградено сеопфатна комплементарни по-продажбата на услугата систем на располагање преку е-пошта и онлајн разговор .HOTT CD player обезбедува 30 ден политика на враќање со 1 година гаранција и доживотна поддршка, за да ви овозможи да се купи со доверба. (Се регистрирате преку официјалната веб-страница и да се прошири на гарантниот период до 18 месеци).Bluetooth верзија : V5.0. Анти-прескокнете Заштита : 40 секунди за ЦД и 120 секунди за MP3. Формат за Поддршка : CD, CD-RW, MP3, CD-Р Звучни Ефекти : BBS, Поп, Џез, Рок, Класика.Напојување : 1000 MAH литиум батерија(се наплаќа од страна на USB кабел).Дисплеј : ЛЦД Екран.Контрола На Јачина На Звук : Ротари.Слушалки : 3.5 mm.Зачестеност Одговор : 20 Hz.Signal Noise Ratio : ≥80d B.

Главните својства