.

Б. К. Б Негување + Ревитализација Шампон + Балсам За Балансиран Влага Барови, Природни & Чиста Убавина, Вегетаријанци, Растителна Основа, Пластични Слободни, Идеален P

Б. К. Б Негување + Ревитализација Шампон + Балсам За Балансиран Влага Барови, Природни & Чиста Убавина, Вегетаријанци,

DEN 771.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

БАРОВИ НАД ШИШИЊА : Ние развој на производи што се направи сте горди што ја имаат дома.Течни козметика се 80% вода и се остава непријатно јаглерод стапало по целиот синџир на набавка.Затоа, ние се трансформира течни лична хигиена и козметички производи во барови содржи само состојки кои ви се навистина потребни.Водата веќе ги имате дома.ИДНИНАТА Е БЕЗВОДНИ : Цврсти козметика елиминира пластична амбалажа и логистички многу поефикасно.Пакување индустрија е најголем во светот пластични потрошувачите, оптоварување на животната средина со еднократна употреба пластични.Зошто да носите пакувана вода по должината на целиот синџир на набавка и во нашите домови, кога водата е веќе во нашите бањи?.НАШИТЕ NUTRITIVE ШАМПОН : Cupuaçu (бразилската овошје) & бела Глина минерали за вашата секојдневна употреба.Ја храни како што Бар тоа храни како што кожата, оставајќи ја мека, свиленкаста и сјајна коса, влијаејќи на моќна комбинација на растителни масла и вегетаријанска храна, butters.Уживајте во вашиот #plasticfree туш со слатка комбинација на етерични масла.НАШИТЕ РЕВИТАЛИЗАЦИЈА ШАМПОН : 3 во 1 шампон бар тоа moistures, ја храни и rebuilds додека чистење.Ги комбинира микронизиран вегетаријанска храна, протеинот, што поправки на оштетена коса структура.Со Витамин Б5, масла и растителни butters, кој се врати на неопходните хранливи материи за да се направи косата здрава повторно.НАШИТЕ ИЗБАЛАНСИРАНИ ВЛАЖНА клима уред : Балансирана влага за мрсна коса или скалпот климатизација.Го спречува губење на тешки влакната на задниот дел од вишокот на влага, светлина визуелни и полна со движење на косата.

Главните својства