.

ПОЛИЊАТА за Инструменти R7100 Комбинација Контакт / Ласерска Фото Tachometer

ПОЛИЊАТА за Инструменти R7100 Комбинација Контакт / Ласерска Фото Tachometer

DEN 844.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Вклучува рефлексивни лента, големи и мали конус совет адаптери, инка за полнење, воланот адаптер, батерии и тешки за носење.Овозможува брза и точна RPM (револуции по мин) мерења на ротирачки објекти и површина брзина мерења на МПМ (метри во минути) со вклучена контакт адаптери.Земјата на Производителот : Кина.Производителот : Reed Инструменти.Рефлексивни Лента.Големи и Мали Конус Совет Адаптери.Инка За Полнење.Тркала Адаптер.Батерии.Монтажа Завртки.Тешко За Носење.Стил : Стандард Оваа tachometer функции и способноста да се измери RPM (револуции во минута) во ротациона опрема и површината брзина m/min (метри во минута) со вклучени контакт адаптери.На R7100 има вграден-во ласерски покажувач за да помогне во идентификувањето на целната област.

Главните својства