.

Браун Чистење и Обновување на Pack 3

Браун Чистење и Обновување на Pack 3

DEN 551.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Тип : Алкохол-базирани формула обезбедува максимална хигиена.Максимална ефикасност : Висока енергија мазива задржи хлапак на максимална ефикасност.Освежување Формула : свеж Лимон формула прави секој избричат освежувачко искуство.Лесен за Користење : Лесно заменливи рефил кертриџ со алкохол-базирани чистење течност.Компатибилност : се Вклопува сите Браун Чистење и Обновување на системи за чистење.Хлапак се чувствува како нов секој ден со Браун Чистење и Обновување на Рефил Кертриџ.Оваа рефил кертриџ пакет е за употреба со сите Браун Чистење и Обновување на единици.На касети се полни на хигиена, чистење на течност со лимон-свеж мирис за да се осигура вашата хлапак врши како нов и по секое чистење и наплаќаат.На касети сега имаат подобар подмачкување за да се подобри хлапак перформанси.Оваа 3-pack ќе трае за околу 6 месеци на чистење.

Главните својства