.

Ferilinso Наменета за iPhone 13 Про Max Приватност Екран Заштитник, 2 Пакет 9H Анти Шпионски Калено Стакло со 2 Пакет на камерата Леќи на Камерата Заштитник, Случај Пријателски,

Ferilinso Наменета за iPhone 13 Про Max Приватност Екран Заштитник, 2 Пакет 9H Анти Шпионски Калено Стакло со

DEN 119.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Компатибилност : Вклучени 2 Пакет Анти-шпионски Приватност Калено Стакло & 2 Пакет на камерата Леќи на Камерата Заштитник, само за i Phone 13 Про Max 6.7 - инчен, а Не и за сите други модели. 28 Степен Анти-шпионски Приватност Заштита : заштита На приватноста калено стакло екран заштитник е наменета за i Phone 13 Про Max , екранот се видливи само за лицата кои се во предниот дел на екранот, Тоа е подобро анти-шпионски перформанси, чува вашите приватни информации скриени од непознати лица.Добар избор кога сте во автобус, лифт, метро, или други јавни прилики.Совршено се Вклопуваат Ноќ Снимање на Владата : во Овој објектив заштитник со надградба "Ноќ Флеш Круг" и Зголемување на Електростатско Адсорпција, не влијае на флеш во ноќта пукал средина.И оваа Камера Заштитник има 99.99% светлина, без разлика Дали е ден или ноќ, имајќи за i Phone 13 Про Max е слика оригинален квалитет, ви дава ултра-јасно гледање и фото имајќи искуство.Допрете Чувствителни&Случај Пријателски : Висока чувствителност на допир дава "Вистинскиот Допир" чувство и обезбедува брзо да реагира перформанси.Камера и екран заштитник случај се пријателски со вашиот i Phone 13 Про Max.Максимална покриеност на вашиот мобилен без мешање со телефонот случај.Лесен за Инсталација : Вклучени лесен и иновативен инсталација комплет, помагајќи ти да се закачите на екранот заштитник лесно.Топло Совети, Ние ви препорачуваме да го исчистите екранот пред инсталацијата, а потоа трпеливо место на калено филм на екранот и едноставно да се кандидира на вашиот прст одредување на средната за балон-бесплатна инсталација.Дури и ако сте нови за примена на екран заштитник, можете исто така да се стави на филмот на вашиот i Phone 13 Про Max лесно и брзо.

Главните својства