.

ZWILLING TWINOX Црно-Whitehead Смена

ZWILLING TWINOX Црно-Whitehead Смена

DEN 552.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ефективно, нежна и хигиенски отстранување на помали кожата од нечистотии.Круг јамка за прецизна примена.Посебни мека на допир зафат за прецизна примена.Хигиенски мат сатен нерѓосувачки челик.ZWILLING нуди две убавина нега линии : TWINOX и КЛАСИЧНАТА ИНОКС.TWINOX нуди премиум квалитет алатки во три бои : мат сатенски финиш од не ' рѓосувачки челик, домот мат црно, и луксузен нови gold edition, која има отпорен на гребење PVD слој.КЛАСИЧЕН ИНОКС алатки се направени од полиран не ' рѓосувачки челик.Тие функција топ-of-the-линија функционалност и прецизност.Заокружување од ZWILLING Убавина Колекција се складирање станици кои се на располагање во елегантни порцелан и нерѓосувачки челик заврши како и згодна дрво заврши.Оваа blackhead смена од премиум TWINOX опсег е наменет за нежно и хигиенски отстранување на мали кожата флеки.Циклусот дизајн и удобно, ергономски се справи со се обезбеди прецизна контрола, и не се лизгаат.За да го користите, позиција на циклусот на blemish и нежно притиснете надолу за да се отвори порите и нежно отстранете ги сите акумулирани масла.

Главните својства