.

GEJUE Облека Опфаќа Јасно Организирани Одговараат Кеси Полни Патент Виси Прашина Маска Облека, Торби Покритие за Плакар Облека Чување-во (Големина на : Medium)

GEJUE Облека Опфаќа Јасно Организирани Одговараат Кеси Полни Патент Виси Прашина Маска Облека, Торби Покритие

DEN 807.36

Износ
Во форма достапна за нарачката

Било какви проблеми што ги имате, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние сме секогаш тука да ви помогнат и одговор во рок од 24 часа.Одговараат за дома чување, канцеларија фустан се менува, хемиско чистење, услуга за перење сајтови итн.Со користење на оваа прашина маска може да им помогне на слободен простор на некои, така што вашиот мал плакарот може да биде уреден и уредно, и тоа може да биде укината рамни и лесно за чување кога не е во употреба.Облека прашина маска е погоден за повеќе костуми, кошули, палта, џемпери, јакни, или сезонски облека.PEVA материјал, издржлив и еколошки.Транспарентен материјал, облека се видливи, лесно да се најде облека.Тоа не ќе се стави на било каков притисок на облека и да предизвика брчки.Згора на тоа, тоа е идеален избор за чување и одржување на облеката чиста и прашина-доказ.Овие облека, торби не се зема премногу плакарот простор. 360 ° целосно затворена дизајн, прашина-доказ, влага-доказ, осигурајте се дека облеката се суви и чисти.Спецификации : Име : Прашина Cover Material : висок квалитет не-плетени fabric Color : Беж, Gray Features : 1.Совршена должина за да се покријат костуми,кошули,блузи,блузи итн.Секоја маска има многу на облека и виси директно на плакарот прачка за заштеда на простор.2.Многу тенки и транспарентни,удобен и durable Waterproof,Прашина-отпорни.Идеален за сите намена,облека капакот,имајте на облека од прашина,се користи за патување и складирање.3. Тоа е обновливи на home Certainly може да се мијат последователно по редовна употреба.Answer : ___________________________ Note : 1.Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.2.Бидејќи големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде малку поинаков од големината погоре.Ве молиме не ми пречи, ви благодариме!.

Главните својства