.

Безболно 20202 Жици Се Подигнат 26 Коло

Безболно 20202 Жици Се Подигнат 26 Коло

DEN 21170.64

Износ
Во форма достапна за нарачката

Печатени Жици и Полна Боја за Инсталација Рачно : Секоја жица е отпечатена со колото за идентификација и користи генетски модифицирани боја кодови за лесна инсталација.Надгради ATO перки осигурувачи : Оставете застарена стакло осигурувачи во минатото каде што припаѓаат и ажурирање на современите перки осигурувачи.Машина Crimped Осигурач Блок : Безболно користи OE стил машина crimping и пред се укина осигурач блок, оставајќи инсталерот со само еден крај да се прекине.Кога сигурност и перформанси не може да биде компромитиран, сакате TXL Жица - не се евтини основно жица ќе најдете во други harnesses.Вашиот најголем комплетен '69 Chevy Camaro Темперамент!Кој на 26 кола со речиси секој конектор инсталиран на искористување надвор од кутијата.Ова се подигнат ги опфаќа сите заеднички опции, па дури и карактеристики целосно интегрирана земјата коло.Вклучени се и одредби за РС фарови и taillights, качулка хауба, и дури и заврши конзола темперамент!Бројни компоненти имаат конектори и терминали пре-инсталиран да направите врски plug-n-игра.Сите надворешни светла имаат точни приклучоци и светилки пре-инсталиран. 6-мерач на наполнетост на жица и 150-amp MIDI осигурач.Исто така, вклучен е и нашиот 120+ страница прирачник полна со боја шеми, фотографии, и чекор-по-чекор инструкции, кои ќе се направи жици вашиот 1969 Camaro бриз!.

Главните својства