.

Мобилен Телефон Рака Вреќа, Трчање Armband Торба Дише Двојно Патент за 20.32‑40.64 cm/8‑16in Рака Големина

Мобилен Телефон Рака Вреќа, Трчање Armband Торба Дише Двојно Патент за 20.32‑40.64 cm/8‑16in Рака Големина

DEN 2193.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

Headphone Дупка Дизајн : да се Избегне конфузија на слушалки кабел за време на вежбање, со што вежба повеќе пријатни.Повеќе Дизајни : Двоен џеб дизајн го прави поголем капацитет.Главната торба усвојува двојно патентите, кој е безбеден и лесен за да го отворите и затворите.Производство на Материјал : Изработени од најлон материјал, издржливи во употреба, отпорни на абење, лесни, не заземаат простор, лесно да се носат.Прилагодливи Рака : Дише и прилагодливи кука и јамка околу рака одговара на повеќето рака големини од 20.32‑40.64 cm/8‑16in, флексибилни и удобно.Пренослив Телефон Рака Торба : Вие не може да се стави вашиот мобилен телефон, слушалки, кредитни картички, пари, клучеви итн.за време на трчање, обука и вежби.Предмет Тип : Мобилен Телефон Рака Bag Material : Nylon Color : Како Слики Shown Weight : Прибл.92g/3.2 оз.

Главните својства