.

SamTaiker Телефон Карта сопственикот-Ултра Тенок СТП Кожа 3M Лепило Стап-на ID Кредитна Картичка Паричникот Налепница Случај Торбичка Џеб за Назад на iPhone,Android и на паметн?

SamTaiker Телефон Карта сопственикот-Ултра Тенок СТП Кожа 3M Лепило Стап-на ID Кредитна Картичка Паричникот

DEN 167.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Држачот За Назад на Телефонот обезбедување на висок квалитет и модерен начин да се лесно продавница картички и готовина.Лесно да се претвори вашиот Мобилен Телефон во рака торбичка.Нема повеќе потреба за обемна паричник или ташна.Зачувај вашето време и простор трошоци.Тесни и Високи Безбедносни Овој мобилен телефон се држи на паричникот користи 3 M селотејп поддршка за силен ,супер лепило.Долготрајни се одржи.Дури и тоа од паѓање , дури и кога џебот е наопаку.Висок Квалитет Кредитна Картичка во Држачот За Назад На Телефонот Тоа може безбедно чување на картички,носат бизнис картички,на возачот лиценца,пари,и други мали нешта што е совршена замена објект на паричник,пари клип,чанта или wristlet.Како да го Користите Кора исклучете го поклопецот на налепница,препорачуваме да се држи на паричник на вашиот мобилен телефон случај,не се држи директно на телефонот.Одговара Најмногу 4.7" Телефон или 4.7" Над Телефони Еластичен стап-за Телефонот Џеб стапови за IPhone,Галакси,и сите други паметни телефони.Заштитна случаи и сите мазни површини со доволно простор да ги собере кредитна картичка.

Главните својства