.

Г. М. МАЛОПРОДАЖБА Џек Телефон Таблета Клип

Г. М. МАЛОПРОДАЖБА Џек Телефон Таблета Клип

DEN 215.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Хармоничен дизајн.Одговара на било кој мобилен телефон.Доаѓа во избрани бои.Г.М.ТРГОВСКИ INC ЏЕК-КЛИП на Телефон/Таблет Клип.Овој производ доаѓа во избрани бои, одговара на било кој мобилен телефон, и има разновиден дизајн, како и.Тоа е, исто така, издржлив и лесен за употреба.Тоа е дефинитивно одличен квалитет на производот.

Главните својства