.

WELLDAY 3PCS Крпа Поставите Супер Абсорбента Брзо се суши Спортски Патување Јога Цвет Самовила Ангел Пеперутка Бања Пешкир

WELLDAY 3PCS Крпа Поставите Супер Абсорбента Брзо се суши Спортски Патување Јога Цвет Самовила Ангел Пеперутка

DEN 887.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

МАТЕРИЈАЛ полиестер (печатени површина) + чист памук.ГОЛЕМИНА бања пешкир мерка 60 x 30inch; рака крпа мерка 28 x 16inch; washcloths мерка 13 x 13inch.ЛЕСНО се ГРИЖИ производ не е погодна за над 40 ¡æ висока температура scalding.УДОБНО материјалот е лесен и тенок, дише, на ткаенина е дебела и абсорбента, трајни, мека и кожа-пријателски.MULTIFUNTIONAL задоволат дневните потреби, погоден за различни прилики, како што се : патување, кампување, спорт, плажа, пливање, ранец, фитнес, јога, сауна.За Производи : може да Постојат 0-2cm грешки во големина.Вистинската боја на производот можеби имаат некои различни од сликата, поради разликата во екранот или рефлексија при снимањето.Ако имате било какви прашања во врска со производство, само кажи ни, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем, додека не се задоволни.

Главните својства