.

MILISTEN 40 Виси Облека, Кеси, Јасно Облека Маска, Јасно се Облекуваат Торба за Облека, Фустани, Капути, Костуми, 10 Пакети

MILISTEN 40 Виси Облека, Кеси, Јасно Облека Маска, Јасно се Облекуваат Торба за Облека, Фустани, Капути, Костуми,

DEN 254.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

ЈАСНО PEVA МАТЕРИЈАЛ : облека, чанти се направени од високо - квалитет PEVA материјал, кој е супер издржлив, перат, и лесни.Чувајте ги вашите алишта далеку од pleats.Проѕирен PEVA материјал ви овозможува да изберете една облека веднаш.Совршен натпревар за вашата виси облека, торби за складирање.ОБНОВЛИВИ : фустан облека торба поддржува миење на рацете и сосема лесно да се врати на сувост и рамност.Можете да се свитка облека складирање кеси за да зачувате простор, кога ќе се земе од облека.НАДГРАДБА на ПАТЕНТ ДИЗАЈН : Облека, торби за плакарот складирање со трајни и мазна патент да почне од врвот до дното направи облека лесно да се извади и во; патент затворање штити предмети внатре од влага, чување на сите вашите омилени/ off - облека.РАЗНОВРСНА УПОТРЕБА : Облека заштитник за плакарот доаѓа со доволно простор, не дава убав простор за вашите костуми, жените вечер gown, макси фустани, зимски капути, јакни, сезонски облека, но, исто така, одлично за заштита на објекти од добивање на уништени, кога патуваат.ПРОСТОР SAVER : Без преземањето премногу вашиот плакар простор, виси облеката складирање торба помогна на слободен простор на некои без да се губи премногу простор за складирање, го прави вашиот ограничен плакарот уредни и организирани.Опис на Овие Прашина - доказ Облека Складирање Кеси Може да Биде Она што Вие и Вашата Облека Треба!Направени се од Голема Висок квалитет на Ева Материјал и е Произведен Специјално за Облека " Заштита.Тоа Може Ефективно Вашиот Костим од Прашина и Yellowing.Карактеристики - Боја : Црна.- Материјал : Ева.- Големина : 100. 00x60. 00x0. 10см/ 39. 30x23. 58x0. 04inch.- Донесување на Премиум Ева Материјал, Прашина Опфаќа Се Добри, отпорно на Гребење, и Еднократно.- Лесна Облека Прашина - доказ Кеси Се Одличен Начин да се Задржи Вашата Облека или заштитуваат Нив.- Диви Спектар на Примена.Совршен за Чување на Вашиот Грб, Костим, да се Зачува во Оригиналниот Изглед.- Практичен за Употреба.Да се чува Далеку од Прашина, Yellowing, Брчки, домашно Милениче Коса или Коса, Итн.- со Доволно Количество Дизајн, Тоа Може да ги исполни Вашите Различните Потреби Многу Добро.- Боја : Црна.- Големина : 100x60x0. 1cm.Пакет Вклучувајќи 10 X Одговараат На Прашина Покрива.

Главните својства