.

Инсталирајте Bay MANL25 - 25 Amp Мини ANL Осигурувачи (2 Парчиња)

Инсталирајте Bay MANL25 - 25 Amp Мини ANL Осигурувачи (2 Парчиња)

DEN 119.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Пакет димензии : 7.62 cms L x 6.35 cms W x 0.508 cms H. Пакет количина : 1. Тип на производ : Car_Electronics.Земја на Потекло : Кина.Еден-стоп Код за Инсталација и Обичај Измислица Професионалци.Нашите постава на врвен квалитет конектори и терминали, заедно со алатки и прибор постојано се прошири со индустријата е најновите производи.

Главните својства