.

(6 Парчиња) Supershieldz Дизајниран за полнење за Motorola Мото G Моќ (2021) [Не Одговара за 2020 Верзија] Екран Заштитник, Анти-Отсјај и Анти Отпечаток (Мат) Shield

(6 Парчиња) Supershieldz Дизајниран за полнење за Motorola Мото G Моќ (2021) [Не Одговара за 2020 Верзија] Екран

DEN 1816.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

Анти-отсјај (мат) филм конструиран за да се намали сјајот и отпечатоци од прсти.Направен од висок квалитет на Јапонски PET) филм за лесна инсталација и да нема остатоци кога отстранети.Реалниот допир чувствителност за природен чувствуваат дека обезбедува беспрекорна екран на допир за точноста.Го заштитува вашиот екран од дневниот гребнатини, прашина и инциденти.Вклучуваат 6 компјутери екран заштитници.

Главните својства