.

MTH ВОЗОВИ; MIKES ВОЗ КУЌА SF 4 АВТОМОБИЛ 60' Рационализација Помине.

MTH ВОЗОВИ; MIKES ВОЗ КУЌА SF 4 АВТОМОБИЛ 60' Рационализација Помине.

DEN 7199.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 96443. 4-Автомобил 60' Рационализација на Патникот Set - Santa Fe (Позлатен) Багаж - 3539 Тренер - 3138 Vista - 507 Набљудување - 3253 Intricately Детални, Трајни ABS Тела Детални Автомобил Подвозјето Шарени, Атрактивна Боја Шеми Метални Тркала и Оски Умре-Фрлија 4-Тркала Камиони Брзо-Агол Тркала Поставува Игла-Точка Оски (2) Оперативниот Умре-Фрлија Метал Couplers Апарат за Внатрешни работи Осветлување Крајот на Автомобил Дијафрагми Детални Автомобил Ентериери 4-Автомобил Поставува Тема : (1) Багажот, (2) Тренери, (1) Набљудување во Близина на Скала Големината Единица Мерки : 68 3/4" x 2 5/8" x 3 5/16" Работи На О-31 Криви ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ГУШЕЊЕ ХАЗАРД - МАЛИ ДЕЛОВИ!НЕ СЕ НАМЕНЕТИ ЗА ДЕЦА ПОД 3.

Главните својства