.

Цвет Дизајн Шминка Складирање Организатор & Јака Pin - Акрил Јасно Кармин Countertop Носителот Со 7 Индивидуални Слот Организаторите За Четки Лак Етерични Масла Сенки Заг?

Цвет Дизајн Шминка Складирање Организатор & Јака Pin - Акрил Јасно Кармин Countertop Носителот Со 7 Индивидуални

DEN 287.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Дополнителни слот е во декоративен дизајн личи на цвет. 【Видови На Козметика】Продавница за сите ваши шминка уредно и ефикасно со ова Акрилик козметички стојат носителот!Чувајте ги вашите eyeliners, четки, и повеќе чисти, организирани и подготвени да го најде!.Тоа е совршено balanaced да ги задржи сите на вашите лични предмети од соборувањето над, и да ги задржи сите на вашите предмети во исправена позиција и положба високи.【Козметички и Кармини Шминка Организатор Алатки】Daisy облик организатор е одлична за организирање на вашата козметичка колекција.75" инчи длабоки. 【%100 Гаранција за Квалитет】Ние да се верува во квалитетот на нашиот производ толку многу, што ние го прифаќаме да го замени со совршено новиот еден или ние ги плаќате вашите пари назад! ✧✧✧.Ова ќе го направи одличен подарок за една жена, тинејџерски, или девојка.ШМИНКА ЧЕТКИ и ПОВЕЌЕ СО ЈАСНО АКРИЛИК ЦВЕТ СТИЛ СТОЈАТ НОСИТЕЛОТ ✦ Дали имате многу шминка?Ако не, тогаш знаете колку е тешко е да ги пратите на сето она што го поседувате ✦ Вашата шминка лесно може да се истури од целиот вашето биро или ноќната, и предизвика многу средена и конфузија!Не трошете повеќе време во потрага за вашиот омилен eyeliner или кармин!Нашите јасно акрилик цвет стил стојат носител е совршен организаторот за сите на вашата шминка! ✦ Со овој носител на, можете лесно да ги организира сите на вашите лични предмети во исправена положба, така што наоѓањето на вашиот омилен lipliner или маскара е бриз!Направи добивање подготвени брзо, применуваат шминка со леснотија, и искуство на задоволство на се знае точно каде е нешто, кога ви треба најмногу! ✦ Нашите јасно акрилик цвет syle стојат носителот ќе организира сите на вашите шминка производи, така што тие се лесно да се најде и во рамките на арм е се постигне!Чувајте ги вашите кармини со цел, да бидете сигурни дека вашиот concealers не се истури, и зачувување на вашите шминка четки далеку од вашиот течни шминка, па тие ќе останат чисти и подготвен за употреба! ✦ Дали сето ова и многу повеќе со нашата премиум квалитет на козметички организатор! ✦ Можете да поставите оваа организатор на вашиот салон во вашата спална соба, бања, или на било кое место што ќе го сметаат за попогодни ✦ Овој цвет организатор е одлична за тинејџери и возрасни, и го прави голем дар за родендени, празници, или општо ви благодариме presents PRODUCT ИНФОРМАЦИИ : ✦ Доаѓа во еден Цвет Стил на Дизајн ✦ Одлична за Козметика и Шминка Четки ✦ Носителот Мерења 3.

Главните својства