.

Лоша Среќа Чак Канзас Сити специјално Издание Bobblehead Нумерирани да 2,019 Ограничено Издание на Изборот

Лоша Среќа Чак Канзас Сити специјално Издание Bobblehead Нумерирани да 2,019 Ограничено Издание на Изборот

DEN 719.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Лоша Среќа Чак.Канзас Сити Шефови.Ограничено Издание. 7 инчи висок.Сосема Нов во Оригиналната Кутија.Лоша Среќа Чак Канзас Сити Шефови специјално Издание Bobblehead Нумерирани да 2,019 Ограничено Издание на Изборот Сосема Нов во Оригиналната Кутија.

Главните својства