.

Алуминиум Amish Изграден Перење Количка w/Castors - се Движи w/Леснотија!

Алуминиум Amish Изграден Перење Количка w/Castors - се Движи w/Леснотија!

DEN 3840.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Алуминиум Amish Изграден Перење Количка - Castors ви Овозможи да се Движат со Леснотија!.Алуминиум Amish Изграден Перење Количка - се Движи со Леснотија!.Алуминиум Amish Изграден Перење Количка - Castors ви Овозможи да се Движат со Леснотија!.Алуминиум Amish Изграден Перење Количка w/ Castors - се Движи w/ Леснотија!Лесен и глајд модели без Проблеми!Нема Рѓа!САД Направен!И тоа е ниту само за перење!Користете го за да се донесе во зеленчук од градината или намирници од автомобил!Јас се стави одбор низ рудникот и го користат за транспорт и организирање состојки додека печење. (Кошница Не се Вклучени) Лесен Алуминиум Перење Количка Navigates Скалите Лесно со 12" Задните Тркала Перење Кошничката има Тврда Гума Тркала, премногу!Перење Количка Димензии : О Д е 26 1/4" X 16" Цевка е 1" I. D. 24 1/4 x 14" се заоблени Рабови.

Главните својства