.

Podofo 9 Инчен Еден Din Автомобил Стерео Компатибилен со Apple CarPlay, HD Монтажни Екранот на Допир е Радио за Автомобил Мултимедијален Плеер со Bluetooth, Копија Камера, Далечинск

Podofo 9 Инчен Еден Din Автомобил Стерео Компатибилен со Apple CarPlay, HD Монтажни Екранот на Допир е Радио

DEN 2200.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

【Компатибилен со Apple Car Play и Android Авто】 Carplay стерео во автомобил, изградена-во apple carplay функција, поддржува поврзете со i OS телефон со USB датум кабел за пристап до мобилни телефонски контакти, е-пошта, известување, карта за навигација, музика, видео и други информации, а исто така се реализира гласовна контрола.(само за i Phone). 【Вграден Bluetooth / FM Радио】Еден din е радио за автомобил со bluetooth, поддржува hands-free повикувајќи со јасен квалитет на звукот.Apple carplay стерео аудио приемникот има стабилна FM радио, 18 претходно поставена станица, и можете да го слушате во сообраќајот во реално време, временската прогноза, вести, емисии, итн. 【Огледало Линк за Android / iphone】На автомобил на аудио приемникот поддржува огледало врска со андроид кој се одвојува капацитивни екран на допир carplay е радио за автомобил. - Компатибилен со Apple Car Play. - Поддршка телефон огледало врска со Андроид(4.0-8.0)/IOS(i OS 12.0) телефон. - Bluetooth hands-free повици, bluetooth музички плеер. - FM радио со 18 претходно зачувани станици. - Поддршка на задните-видете камера за видео текст. - Поддршка USB возење снимач на видео текст. - Поддршка воланот контрола. - Поддршка за USB/ПОМОШЕН/ТФ-картичка внесување на текст.Поддржува оригинални воланот контрола.За 1 кабелски инсталации : изберете било key1 или key2 да се поврзете.За 2 кабли жици : Ако тие се 1 позитивни и 1 негативни - Позитивни поврзете или key1 или key2; Негативни жица за да автомобил радија црна жица(земјата). 1 x Автомобил MP5 Играч. 1 x Моќ Кабел. 1 x Говорникот Кабел. 1 x Далечински Управувач. 2 x Метална Рамка. 4 x Завртка. 1 x прирачник за Корисникот. 1 x Копија на Камерата.Карактеристики : - HD 9 монтажни капацитивни екран на допир carplay е радио за автомобил - Компатибилен со Apple Car Play - Поддршка телефон огледало врска со Андроид(4.0-8.0)/IOS(i OS 12.0) телефон - Bluetooth hands-free повици, bluetooth музички плеер - FM радио со 18 претходно зачувани станици за Поддршка на задните-видете камера за видео влез - Поддршка USB возење видео рекордер на текст - Поддршка воланот контрола - Поддршка за USB/ПОМОШЕН/ТФ-картичка внесување на текст. 1 x Автомобил MP5 Player1 x Моќ Cable1 x Говорникот Cable1 x Далечински Control2 x Метал Frame4 x Screw1 x Корисникот manual1 x Копија на Камерата.

Главните својства