.

Godefroy ColorKeep Брада Боја Extender за Мажите, Заштита на Бради, Мустаќи Боја Против Исчезнува, А исто Така да го Ублажи Сјај Состојба, Остави во Крем за да се Продолжи Животот

Godefroy ColorKeep Брада Боја Extender за Мажите, Заштита на Бради, Мустаќи Боја Против Исчезнува, А исто Така

DEN 358.80

Износ
Во форма достапна за нарачката

ШТО ДА ОЧЕКУВАТЕ - Color Keep Брада Масло Крем За Мажите е дизајниран за употреба по боење на лицето коса, Боја Задржи ќе го заштити од било какви дополнителни штета предизвикана од хемикалии кои се користат.Вие брзо ќе забележите поздрав лицето коса, со додадени сјај и сјај.Брада комплет Дизајниран специјално за брада и мустаќи.ЧУВАЈТЕ ГО ВО БОЈА - специјално Дизајниран за мажите е лицето коса багрила, Боја Задржи помага во спречување на прерана исчезнува.Направен во САД.Го прави голем дар за мажите, Порибување stuffer, birthday (Роденден), Татковци ден подарок за тато.Ја ШТИТИ КОСАТА ОД ШТЕТАТА за ЖИВОТНАТА средина - Color Keep е дизајниран со "Филм Поранешна" технологија, која ги заштитува вашата брада, мустаќи, и лицето коса против еколошка штета, како сонце, песок, солена вода, и хлор.Ова е оставам во брада balm.ДИЗАЈНИРАН ЗА АКТИВЕН ЖИВОТ - Секојдневната примена на овој крем ја штити бради и мустаќи од пот, нечистотија, храна.. нешто што добива во бради, сте се опфатени. 3oz големина значи дека е исполнува тековната патување насоки и ќе биде одличен прилог на мажите патување за полнење.Го освежат НА ЗАСТОЕНА БРАДА - Природни климатизери и мириси freshens до бради како да сте само лево на бербер.Чешлање брада комплет објект работи по голема брада миење.Апсорбира брзо и се заклучува и заптивки во брада боја на косата.

Главните својства