.

MOSIKER Шминка Фиоки за Складирање,Големи Јасно Козметички Организатор,Пластовидно Отстранлив Акрилик Containews со Црна Мрежа

MOSIKER Шминка Фиоки за Складирање,Големи Јасно Козметички Организатор,Пластовидно Отстранлив Акрилик Containews

DEN 983.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Две големи фиоки, две средината фиоки, две мали фиоки.На врвот со 16 мрежи со различни големини може да биде брз и лесен начин да ги зачувате вашите шминка По инсталацијата 9.45" (L) × 5.31"(W) × Само 11,6"(H).МАЗНО ЛИЗГАЊЕ ФИОКА : На фиока може да се отвори и затворен лесно.Отстранлив црна мрежа подлога може да се сместат кармин, eyeliner, веѓа молив, око сенки, лак, и вашиот накит.NTERLOCKING & МОНТАЖНИ:Три пластовидно компоненти имаат слотови на нивните зглобови за да се спречи одвојувањето.Овие три дела може да се користи одделно или се става во мал простор да се организира вашата четка кармин и чувајте го на чиста.DUSTPROOF ДИЗАЈН : двете козметички кутии за складирање на долниот слој се сите херметички дизајни, кои имаат идеална анти-прав ефект, што го прави лесен за вас за чување на некои вредни козметика и накит, како и разни мали предмети, кои треба да бидат заштитени од прав.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : прави на транспарентен и издржливи акрилна киселина, тоа е цврсти и издржливи.Таа заштедува време и напор од страна на перење со вода, и тоа е убаво и уредно да се направи подобра употреба на десктоп простор.Име На Производ : Отстранлив Козметички Фиока Организатор Кутија.Бренд : MOSIKER.Боја : Јасно.Материјал : Акрил.Видови : Шминка Складирање Кутија.Простор Количина : 22. Тежина(Без пакување) : 4.5 Lb.Големина:9.45" (L) × 5.31"(W) × Само 11,6"(H).Пакет Содржина : 6 x Црното Мрежа Баласт. 1 x Акрилик Шминка Организатор Сет (3 Еез). -Целата Големина : 9.45" (L) × 5.31"(W) × 4.33"(H). -2 Истиот Мали Фиока Простор Големина : 4.88" (L) × 3.85"(W) × 1.1"(H). -2 Истите Големи Фиока Простор Големина : 8.46" (L) × 4.88"(W) × 1.14"(H). -Целата Големина : 9.45" (L) × 5.31"(W) × 4.33"(H). -2 Исто Фиока Простор Големина : 4.84" (L) × 3.9"(W) × 3.66"(H).Прикажува елегантно на било Каде.Држи Кармин, мали шминка алатки, итн.уредни,Идеално е дизајниран за мали додатоци.Нејзините транспарентен изглед ви овозможува да го видат она што секој оддел има за дополнителна погодност.Овој стилски складирање сад е идеален избор за секој убавина, ентузијаст, и изгледа многу убаво во вашата бања или спалната соба, на countertop, облекување маса или облекување маса.Производот е мошне транспарентно.Се должи на светлина на фотографијата, таму може да има некои сенки.Со цел да се одржува на три-димензионален ефект, ние не намерно се справи со неа!Ве молиме да се разбере!.

Главните својства