.

Мелвин Гордон Потпишан Лос Анџелес Полначи Фудбал Bobblehead Bobble БАС J75679 - Autographed МАК Фигурини

Мелвин Гордон Потпишан Лос Анџелес Полначи Фудбал Bobblehead Bobble БАС J75679 - Autographed МАК Фигурини

DEN 5097.36

Износ
Во форма достапна за нарачката

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Beckett Автентикација.Категорија; Autographed МАК Фигурини.Мелвин Гордон Потпишан Лос Анџелес Полначи Фудбал Bobblehead Bobble БАС J75679 Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Мелвин Гордон сувенири.Лос Анџелес Полначи сувенири.

Главните својства