.

ДДП Стоматолошки Медовина Mallet Коска Синус Лифт OSTEOTOMES Чекан Инструменти

ДДП Стоматолошки Медовина Mallet Коска Синус Лифт OSTEOTOMES Чекан Инструменти

DEN 527.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

ДДП СТОМАТОЛОШКИ МЕДОВИНА MALLET КОСКА СИНУС ЛИФТ OSTEOTOMES ЧЕКАН ИНСТРУМЕНТИ.НАПРАВЕНИ ВО НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ИСТО КАКО СЛИКА.КОЛИЧИНА : 1. НАПРАВЕНИ ОД СТРАНА НА ДДП.ДДП СТОМАТОЛОШКИ МЕДОВИНА MALLET КОСКА СИНУС ЛИФТ OSTEOTOMES ЧЕКАН ИНСТРУМЕНТИ.

Главните својства