.

Homyl Плотер Превоз Појас 60inch Замена за HP 5000 5100 5500

Homyl Плотер Превоз Појас 60inch Замена за HP 5000 5100 5500

DEN 647.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

* Компатибилен Модел Броеви : за HP 5000 C6095 A/5000 PS C6096 A/5000 PS УВ C6096 V/5000 UV C6095 V/5100 CG710 A/5500 Q1253 A/5500 PS Q1254 A/5500 PS УВ Q1254 V/5500 UV Q1253 V. * Тип : Превоз Појас. * Замена и висок квалитет, заменете го вашиот погрешни, напукнато или скршено Превоз Појас. * Сите фотографии се направени од вистинска објектот, ве молиме проверете внимателно пред да ги купите. * Пакетот Вклучува : 1 Парче Превоз Појас 60inch.Опис : Тип : Превоз Појас - Замена и висок квалитет, заменете го вашиот погрешни, напукнато или скршено Превоз Појас - Компатибилен Модел Броеви : за HP 5000 C6095 A/5000 PS C6096 A/5000 PS УВ C6096 V/5000 UV C6095 V/5100 CG710 A/5500 Q1253 A/5500 PS Q1254 A/5500 PS УВ Q1254 V/5500 UV Q1253 VPackage Вклучува : 1 Парче Превоз Појас 60inch All сликите се земени од реалниот објект, ве молиме проверете внимателно пред да ги купите.Спецификација : Материјал : leather Product големина : 115x125x15mm/4.53x4.92x0.59inch Package Вклучува : 1 Piece Замена Превоз Belt Note : ве Молиме овозможи 0-1cm разликата се должи на рачно мерење.(1cm=0.39 инчен, 1inch=2.54 см)се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молиме да се разбере.Ви благодариме!Изберете сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

Главните својства