.

Cellet Автомобил Телефон Планината Воздухот се Пропустливи Мобилен Телефон Носителот Компатибилен за LG Сомот Крило W41 K51 V60 ThinQ Q70 V50 G8 ThinQ V40 V30 Феникс 5 4 Арена 2 K42 K92 K61 K22 St

Cellet Автомобил Телефон Планината Воздухот се Пропустливи Мобилен Телефон Носителот Компатибилен за LG Сомот

DEN 239.76

Износ
Во форма достапна за нарачката

Брзо Ослободување Копчето : Притиснете го копчето за назад на единица на слајд се отвори и тогаш извади мобилниот телефон.Притиснете на оружје на двете страни да се стега мобилен телефон повторно, едноставен за работа, заштеда на време и енергија.ingle раце Работа : Едноставен за инсталација и отстранување на паметни телефони.Поедноставување на Инсталацијата, Еден раце Работа, Без Алатки Потребни. 360 Степен Ротација : целосно 360-степен ротација ви овозможи со најдобра агол на гледање.Носителот обезбедува безбедно возење без разлика дали ќе се зборува, навигација, слушање музика или полни.Компатибилен за Samsung Галакси Забелешка 9/8/5/S9/S9 Плус/S8+/S8/S7/S6/S5/J7/J7 V/J5/ J3 V/J1/Гранд Премиер/On5/Изречни 3/Amp Премиер 3, LG K20 V/Q7+/Stylo 4/Stylo3/2/П Перо/V35 Thin Q/V30/V20/Г-7 Thin Q/G6/G5/Aristo 2 Плус/K8/K30/K20/X Потфат/Почит Династија?X полнење/X за вклучување/Среќа 2/Хармонија, Motorola Мото Z3/Z3 Игра/E5 Плус/E5 Игра/Мото G6/G6 се Игра/Мото G5 S Плус/Мото X4/Z2 Сила/E4 Плус/E4/Z2 Игра.Компатибилен за Apple i Phone Xs/Xs Max/Xr X/10/SE/9/9 Плус/8 Плус/8/7+/7/6 SPlus/6 S/6 Plus/6 S/5В/5 Осветлување 4 S/4/3 GS/3 G/i Phone, Asus Zen Fone V/Zen Fone V Live/ Dura Force Pro/Black Berry KEYone/Sonim XP8/REVVL, ZTE Axon M/Страствен 4/Maven 3/Увертира 3/Фанфари/Сечилото X Max/Поволна/Сила/Искра/Сечилото Z/Max XL/Темпо X/Престиж 2/Вовед+, Алкател 7/ A30/Verso/Редеа/ Жестока/ИДОЛ 5, Coolpad Дрзок/Платно и повеќе.Компатибилни се со паметни телефони, Apple iphone, Android Телефони, Samsung Галакси, Motorola, LG, ZTE, Huawei, Sony, HTC, Blacberry, Алкател, Asus, Google Пиксели и повеќе.

Главните својства