.

ПЛЕМЕТО на Денот Време Armband + Ноќно Време Armband (Големина Големи)

ПЛЕМЕТО на Денот Време Armband + Ноќно Време Armband (Големина Големи)

DEN 309.36

Износ
Во форма достапна за нарачката

ПАКЕТ ПРЕДМЕТИ : 1 премиум ден-за време на armband & 1 патентиран нано-сјај рефлексивни ноќно време armband.ДВЕТЕ ГОЛЕМИНА ГОЛЕМИ.Совршено се вклопува со i Phone 11, 11 Про Max, XR, XS Max, 8+, 7+, 6+ & Галакси S20 Ултра, S20+, S20, S10+, S10, S9+, S8+, S7 Работ, Белешки и слични големина телефони.Совршен придружник за вашиот ДЕН за ВРЕМЕ и НОЌ, ВРЕМЕ за вежбање!.НИКОГАШ не КОМПРОМИС : Примена на децении на производство на експертиза, ние дизајниран од светска класа премиум телефон носителот користење на врвна изработка и највисок квалитет на материјали, вклучувајќи премија мешавина од Lycra & Neoprene за дополнителна удобност и breathability.Додај во екстра-кадифен, прилагодлив еластична бенд за да се обезбеди совршено се вклопуваат и сите вие сте во собата за вашите фитнес патување!Без разлика колку се тешки вашето вежбање се, ова armband ќе биде во право, таму со вас!.СОВРШЕНО ОДГОВАРА : Интелигентно дизајниран со двојна тока циклуси & е прилагодлив еластична бенд што го прави толку лесно да се прилагоди на armband на вашата рака.Нема повеќе нервози со непријатно продолжување ремени или пливање кои не се вклопуваат!.РЕФЛЕКСИВНИ ОПРЕМА ЗА НОЌНО ТРЧАЊЕ : Нашите специјализирани работи armband е обложена со патентирана нано-сјај високо рефлективна, multicolor материјал за да ви дадат додаде заштита!Се чувствуваат ПОБЕЗБЕДНО кога велосипедизам, трчање, џогирање, одење во текот на ноќта или во услови на слаба светлина!.КВАЛИТЕТОТ ВЕТУВАЊЕ ЗА ЖИВОТ : На ПЛЕМЕТО ние веруваме во заработуваат вашата доверба и лојалност.Нашите производи се најдобрите во индустријата и се нуди на најдобри цени!КУПИТЕ безбеден во знаење дека ние ќе се големо внимание на вас!.ВОВЕДУВАЊЕ НА ПЛЕМЕТО ФИТНЕС ПРЕМИУМ РАБОТИ ARMBAND ПАКЕТ!Што е подобро од легендарниот AB37 Другар работи armband?Легендарниот AB37 Другар armband И NR37 Ноќ Тркач со патентирана ултра-рефлективен Нано-Сјај на кожата да ти чува безбедно кога се работи ноќе или во слабо светло услови за сите во една корисна пакет!Лекување на себе си на пакет кој не само што го задржува вашиот телефон безбедно, но ВИ држи безбедно премногу!Племето Фитнес..Со вас на секој чекор од патот.

Главните својства